«Το Χαμόγελο του Παιδιού» έχει φυσική παρουσία σε πολλές περιοχές στην Ελλάδα. Επιλέξτε εύκολα την υπηρεσία που επιθυμείτε και βρείτε την πιο κοντινή σε εσάς τοποθεσία στην οποία παρέχεται.

ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Λεωφόρος Εθνικής Αντιστάσεως 136 Ηράκλειο Κρήτης 71307 , Tel: 2810-245162, Fax: 2810-284964
Email: socialserviceskriti@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Αγιάς 97 Λάρισα 41336 , Tel: 2410-555422, Fax: 2410-555422
Email: socialservicesthessalia@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

Σμύρνης 30 Χανιά Κρήτης 73100 , Tel: 28210-92300, Fax: 28210-92302
Email: socialserviceskriti@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ

Φιλελλήνων 16 & Φωτήλα Καβάλα 653025 , Tel: 2510232616, Fax: 2510223742
Email: kavala@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Λεωφόρος Εθνικής Αντιστάσεως 138 Ηράκλειο Κρήτης 71306 , Tel: 2810-245162, Fax: 2810-284964
Email: kriti@hamogelo.gr

ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

Γεωργίου Κασιμάτη 1 (πρώην Λουδοβίκου 1), Πλατεία Οδησσού Πειραιάς 18513 , Tel: 210-4134389

ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ ΣΤΟΝ Δ.Α.Α. «EΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ»

Αττική Οδός Σπάτα Αρτέμιδα 190 04

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΤΟΝ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑ ΑΘΗΝΩΝ «EΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ»

Αττική Οδός Σπάτα Αρτέμιδα 190 04
Email: hamogelo@athensairport.gr

YOUSMILE

Σπύρου Λούη 15 Μαρούσι 15124 , Tel: 1056
Email: yousmile@hamogelo.gr

ΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

Λεωνίδα Σπαρτιάτη 19 Μαραθώνας, Αττική 19007

ΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΧΩΡΙΟ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

Μεγάλο Χωριό Ευρυτανίας 36100

ΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΓΥΘΕΙΟ

Καλύβια Γύθειο 23200

"ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ"

Νείλου 7 Ζωγράφου 15772 , Tel: 210-7717773, Fax: 210-7485086
Email: spitipaidiou@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

Π. Kουντουριώτου 53 και Κομνηνάκη 12 Μυτιλήνη 81100 , Tel: 22510-44982, Fax: 22510-44983
Email: Lesvos@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑ

Ηφαίστου 9 Λάρισα 41222 , Tel: 2410-560900, Fax: 2410-560901
Email: thessalia@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

Μαργουνίου 39 Χανιά 73136 , Tel: 28210-73000, Fax: 28210-73033
Email: kriti@hamogelo.gr

ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΩΝ

Νεοφύτου Βάμβα 7 Αθήνα 10674 , Tel: 210-3606050, Fax: 210-3606051
Email: IntSecretariat@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ

Αραχώβης 3 Πύργος 27131 , Tel: 26210-24080, Fax: 26210-24080
Email: SocialServicesPyrgos@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

31ο χλμ. Λ. Μαραθώνος Νέα Μάκρη 19005 , Tel: 22940-96711, Fax: 22940-96736
Email: SocialServicesnmakri@hamogelo.gr

ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΙΔΩΝ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΙΑΒΙΩΣΗΣ

Κέννεντυ 1 Κεντρική Αγορά Αθηνών Ρέντης 18233 , Tel: 210-4839882, Fax: 210-4839883
Email: LogisticsRenti@hamogelo.gr

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ

Ερμού 14 Κόρινθος 20131 , Tel: 27410-71211, Fax: 27410-71832
Email: KorinthosOffice@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Εθνική οδός Παλαιοκαστρίτσας Αλυκές Ποταμού, Κέρκυρα 49100 , Tel: 26610-80368, Fax: 26610-80369
Email: SocialServicesKerkyra@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Εμμανουήλ Χρυσολωρά 4 Θεσσαλονίκη 54629 , Tel: 2310-535629, Fax: 2310-535629
Email: SocialServicesThess@hamogelo.gr

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ

2η Πάροδος Πολυχρονίου Κωνσταντά Κέρκυρα 49100 , Tel: 26610-20890, Fax: 26610-20891
Email: InfoKerkyra@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

Θέση Πύργος Κόρινθος 20131 , Tel: 27410-29990
Email: SocialServicesKorinthos@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΙΛΙΟΥ

Αχαΐας και Ναυπλίου 2 Ίλιον 13121 , Tel: 210-5747714, Fax: 211-8004019
Email: SocialServicesilion@hamogelo.gr

ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΥΠΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΠΑΙΔΙΑ

Σπύρου Λούη 1 Μαρούσι 15124 , Tel: 210-7609550, Fax: 210-7609554
Email: Seec@hamogelo.gr

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ

Ομήρου 6 Αθήνα 10564 , Tel: 210-7483655, Fax: 210-7483654
Email: Medical@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ - ΙΛΙΟΝ

Αγίας Ελένης & Γ. Πλήθωνος Παλατιανή Ίλιον 13121 , Tel: 210-5781060, Fax: 211-8004019
Email: SocialServicesilion@hamogelo.gr

ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ

Ίωνος Δραγούμη 3 & Δημητρέσσα Αθήνα 11528 , Tel: 211-7709980, Fax: 210-6420225
Email: EthelontikoErgastiri@hamogelo.gr

ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ - ESHOP

Ίωνος Δραγούμη 3 & Δημητρέσσα Αθήνα 11528 , Tel: 211-8008450, Fax: 211-7700141
Email: Eshop@hamogelo.gr

ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Στουντίου & Γκλιάτη 2 Μαρούσι 15126 , Tel: 210-6095844, Fax: 210-6096564
Email: SocialServicesMarousi@hamogelo.gr

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Ζήνωνος Ελεάτου 10 Μαρούσι 15124 , Tel: 210-3306140, Fax: 210-3843038
Email: Info@hamogelo.gr

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Παπακυριαζή 3 Θεσσαλονίκη 54645 , Tel: 2310-250160, Fax: 2310-270306
Email: Thessaloniki@hamogelo.gr

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ

Φαβιέρου 41 Χαλκίδα 34100 , Tel: 22210-79788, Fax: 22210-79198
Email: Halkida@hamogelo.gr

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ

Όθωνος Αμαλίας 83 Πάτρα 26221 , Tel: 2610-332499, Fax: 2610-332699
Email: Patra@hamogelo.gr

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΤΗΝ ΤΡΙΠΟΛΗ

Ελευθερίου Βενιζέλου 34 Τρίπολη 22100 , Tel: 2710-234154, Fax: 2710-234155
Email: Tripoli@hamogelo.gr

ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΗΝ ΒΡΟΧΙΤΣΑ ΗΛΕΙΑΣ

Βροχίτσα Ν. Ηλείας 27100 , Tel: 26210-95487, Fax: 26210-95493
Email: Vroxitsa@hamogelo.gr

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΑΙΓΙΟ

Τέμενη Αίγιο 25100 , Tel: 26910-51063, Fax: 26910-51083
Email: Aigio@hamogelo.gr

ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ

Δημοτικό Διαμέρισμα Καλυβίων Δήμος Αγρινίου 30100 , Tel: 26410-95473, Fax: 26410-95295
Email: Agrinio@hamogelo.gr

ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΤΣΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

Σωκράτους (Villa Nelson Mantela) Νέα Ηρακλείτσα, Καβάλα 64007 , Tel: 25940-21311, Fax: 25940-21312
Email: Iraklitsa@hamogelo.gr

ΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΧΟΙΝΙΑ

Νεφέλης 3 Σχοινιάς – Κάτω Σούλι 190 07

ΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΟΜΗ

Αγ. Ισίδωρος, Υδατόπυργος Επανομή, Θεσσαλονίκης 57500 , Tel: 23920-43353

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΦΟΙΝΙΚΑ

Εθνικής Αντιστάσεως & Θησέως Φοίνικας Καλαμαριάς 55134 , Tel: 2310-383141 - 2, Fax: 2310-383143
Email: Foinikas@hamogelo.gr

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΥΛΛΗΝΗ

Κυλλήνη Ηλείας Κυλλήνη 27068 , Tel: 26230-93933, Fax: 26230-92335
Email: Killini@hamogelo.gr

ΤΟ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ

Χαμηλή Μαγουλάδων Κέρκυρα 49081 , Tel: 26630-51755, Fax: 26630-52182
Email: Kerkyra@hamogelo.gr

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟ

Θέση "Θέατρο" Αρχαία Κόρινθος 20131 , Tel: 27410-32628, Fax: 27410-32626
Email: Korinthos@hamogelo.gr

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΚΑΡΕΑ

Λ. Ι. Καρέα & Δάφνης 2 Καρέας 16233 , Tel: 210-7609553, Fax: 210-7661240
Email: Kareas@hamogelo.gr

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ

Τέρμα Βιτσίου Μελίσσια 15127 , Tel: 210-8040918, Fax: 210-8047459
Email: Melissia@hamogelo.gr

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ

Πανός 25 Μαρούσι 15124 , Tel: 210-8026021, Fax: 210-8026453
Email: Marousi@hamogelo.gr

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

Τεμπών, Δημητροκάλη & Δραγούμη 4 Περιστέρι 12137 , Tel: 210-5785820, Fax: 210-5785450
Email: Peristeri@hamogelo.gr

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ

Αγίου Χαραλάμπους 32 Πύργος 27131 , Tel: 26210-81040, Fax: 26210-24080
Email: Pyrgos@hamogelo.gr

ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟΝ ΜΥΤΙΚΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

Μύτικα Μύτικας 34100 , Tel: 22210-50199
Email: Mitikas@hamogelo.gr

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟ

Δροσίνη 15 Μοσχάτο 18344 , Tel: 210-4256040, Fax: 210-4256079
Email: Moshato@hamogelo.gr